Nazywam się Mirosław Kot i pracuję w zawodzie trenera od 1999 roku. Przeprowadzam średniorocznie ponad 150 szkoleń więc wychodzi na to, że przeprowadziłem już ponad 2800 szkoleń.

Od tego też roku prowadzę mentroing i doradztwo w zakresie zarządzania strategicznego firmą w oparciu przepisy Prawa pracy.

Od 2010 roku prowadzę również sesje coachingowe, głównie dla kadry menedżerskiej oraz dla sportowców. Ponad 3000 godzin zostało „poświęcone” na skuteczne diagnozowanie i doprowadzenie do celów, które zostały przez klientów zdefiniowane.

Z moimi klientami pracuję również poza granicami  Polski. Mam za sobą projekty szkoleniowo – doradcze, mentoringu lub coachingu w USA, Chinach, RPA, Japonii i na Kubie i Wyspach Kanaryjskich. 

Prowadzę również zajęcia na uczelni w katedrach : Zarządzania i Prawa.
Zarządzam i współpracuję z zespołem ekspertów (aktywnych zawodowo w obszarach kompetencji z których prowadzą szkolenia lub sesje mentorskie lub doradztwo biznesowe).

Nasze specjalizacje opisane są w kompetencjach, o których możesz przeczytać na naszej stronie.

Cześć właścicieli firm powierzyło nam stworzenie lub zmodyfikowanie strategii firmy. To najtrudniejsze zadanie. Cieszymy się wraz z nimi jak corocznie biznesowo wzrastają.

Od 2012 roku prowadzimy procesy rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska menedżerskie oraz skutecznie poszukujemy ekspertów i specjalistów.

Posługujemy się głównie metodami badającymi zachowania i postawę kandydata w obszarze kluczowych dla tego stanowiska kompetencji. Stawiamy na praktykę, a nasze działania rozwojowe prowadzimy zgodnie z oczekiwaniami klientów. Naszym celem jest rozwój kompetencji menedżerskich, dlatego ta oferta skierowana jest wyłącznie dla pracowników firm.

Nie pomagamy uzyskać dofinansowania do prowadzonych przez nas działań rozwojowych. Nie będziemy tez za Ciebie wypełniać żadnych papierów ani doradzać jak to uzyskać takie dofinasowanie, dlatego cały czas, który Ci poświecimy będzie poświęcony na rozwój Twoich kompetencji lub kompetencji Twoich pracowników.

Cena, za nasze usługi zostanie podana po zbadaniu Twoich potrzeb i będzie dostosowana do czasu, liczby i miejsca naszych spotkań.

Zaangażowanie zawsze będzie takie samo: 100%.

Nie potrzebujemy nigdzie się reklamować. Najlepszą reklamą naszej pracy są sukcesy naszych klientów a ich polecenia dają nam ogromną stabilność i poczucie dobrze wykonanej pracy.

Chcesz do nas dołączyć lub skorzystać z naszej oferty – możesz to zrobić pod warunkiem, że nie boisz się zmian i znajdziesz czas na pracę nad rozwojem swoich kompetencji.